2014 hotiç trend çanta modelleri

2014 hotiç trend çanta modelleri

Biz bayanlar şıklık denilince sadece kıyafetle değil bir bütün olarak ancak şık olabileceğimizi çok iyi biliriz. Kaliteli ve şık giyinmeyi seven bayanların çanta modelleri nde genelde ilk tercihi hotiç çantalar dır. Hotiç yeni sezon çanta modelleri koleksiyonu bayanların beklentisinin fazlasında model ve renk seçenekleri ile tanıttı ve bayanlardan tam not almayı başardı.

Hotiç 2014 çanta modelleri koleksiyonu renkleri ile her zevke yönelik bir koleksiyon diyebilirim. 2014 Hotiç çanta fiyatları 180-300 TL dolaylarında piyasaya sunuluyor. Elbette ki bu fiyat modele göre değişkenlik gösterebilir.
Hotiç 2014 çanta modelleri koleksiyonunda bulunan modellerin tümü hakiki deri’den imal edilmiştir. Kaliteyi uygun fiyata almak tabiri bu koleksiyon amaçlı uygun diyebilirim. Çanta seçimini yaparken her süre dediğim benzeri kıyafet stokunuz mühimdir . Her sene çantalar yenilenmiyor olsa da Hotiç 2014 çanta koleksiyonu nda bulunan bordo, bakır ve rugan çantalara hayran kalacağınıza eminim.

 Bayanlar için çanta seçmek hiçte kolay değildir, bir takım özelliklerin mutlaka olması gerekir, kullanışlı ve kaliteli bir çantadan beklenen emniyetli çok gözlü olmasıdır. Gün içinde kullanılan büyük çantalar ,üzerinizdeki kıyafetlerle uyumlu ,tarzınızı yansıtan moda tasarımlar, sizin zevkinizin bir göstergesi olarak kabul edilir.Hotiç 2014 Çanta Modelleri her tarza hitap eden tasarımları ile bayanların güvenini kazanmış,beğenilen bir markadır. Sezonun en ses getiren koleksiyonuna sahip olan Hotiç, günün modasını yansıtan Modern Çanta Modelleri ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Sezonun en şık çanta modelleri koleksiyonlarından meydana gelen Hotiç koleksiyonunu galerimizde detaylı olarak görebilirsiniz.

Bu yazı canan tarafından 08 Haziran 2014 tarihinde yazılmış.

2014 İlkbahar Yaz Bayan Giyim Trendleri...

2014 yılının yazına girdiğim şu günlerde giyim her bayanın tatlı telaşı haline geldi.Bu yaz takip etmeye...

Anadolu Rock’ın Yıldızı Murat Göğe...

Uzun süredir kanserle mücadele eden sanatçı Murat Göğebakan ’dan kötü haber geldi. Tedavisi yoğun bakımd...

2014 Havlu Kenarı Dantel Örnekleri...

Daha önce de konularımızda halkalı havlu kenarlarına örneklerini vermiştik.Bu konumuzda sizlere hem sırf...

2015 Örgü Bayan Kazak Modelleri...

Kış mevsimi gelip havaların soğuğu hissettirmeye başladığı bugünler de, sıcacık tutan kalın giysiler gar...

Arama
Burçlar
Kategoriler

Domain