2014 h&m bayan giyim modası

2014 h&m bayan giyim modası

2014 yılının yazına girdiğim şu günlerde giyim her bayanın tatlı telaşı haline geldi.Bu yaz takip etmeye değecek bir çok trend var. 2014 ilkbahar yaz kadın giyim modası nda feminenlik ön planda.

Baharın habercisi olan çiçekler elbiselere kıyafetlere girerek kadın giyimde bu yaz da oldukça moda. 2014 dantel modası ile anılacağa benziyor.Geçtiğimiz sezonlarda da bir ara oldukça moda olan dantel bu yaz çok sık rastlayacağımız detaylardan olacak.Özellikle 2014 abiye modelleri nde dantel modası bu yaz oldukça trendler arasında. Kısaca söylemek gerekirse dantel bu yaz kıyafetlerimizde kesinlikte olacak siz de detaylı günlük bir kıyafet ya da gece elbisesini gardrobunuzda mutlaka bulundurun.

Deri biker ceketlerin siyah olanları yanı sıra kumaşlardan tasarlanmış teni tasarımlarla kısa ceket modelleri 2014 ilkbahar yaz trendleri arasında karşılaştığımız en gözde tasarımlarından biri olacak.

Birden fazla kattan oluşan fırfırlarda bu yaz en çok rastladıklarım arasında olacak. Fırfırlarla süslenen etek boyları yaz sezonunun önemli trendleri arasında yer alıyor.

Bu yaz kısa üst modelleri daha çok görmek mümkün. Yüksek bel etek ve pantolonları kısa üstlerlerle kombinlenmiş şekillerde bu yaz daha da renklenecek giyim modasında.

Spor giyimleyi seven kadınlar için de trendlere ayak uydurmak mümkün. Bu sezon spor giyimde kapüşon detayı oldukça çok kullanılacak. Hatta spor giyimin yanında klasik kombinasyonlarda da kapüşon bileşimi ile oldukça değişik bir hava katılacak.

2014 yazının trendleri arasında bol paça pantalonlar en gözde modeller arasında. Geniş kesimli göreceğimiz pantolonlar yüksek belli modellerle karşımıza çıkacak.

Salopet tarzı elbiseler ve hatta geçen yazın modası olan puantiye  2014 yazında tekrar kendisini göstermekte. Yüksel belle birlikte pantolonlarda kısa paça modası da bu yazın trendlerinden.

Bu yazı da terketmeyen trendlerden biri de transparan modası .Gerek gece kıyafetlerinde gerekse dantelle detay kazanmış günlük modellerde transparan oldukça gözde.

2014 abiye modellerinde yeni trend ise her renk ve modele sadelik üzerine tasarlanmış modellerin dantel detayı ile oldukça şık bir hale gelmesi söz konusu.Bu yaz düğün ve davetlerde sade ama şık dantel detayıyla süslenmiş abiyeler boy gösterecek.

Daha sonraki konularımızda bir çok markanın detaylı 2014  ilkbahar yaz koleksiyonları nı sizlerle paylaşmaya devam edeceğim.Şimdi trend olan geniş kapsamlı bir bütünlük sağlamak için markadan ziyade trendleri anlatmaya çalıştım.İşte bu trendleri çoğu markanın koleksiyonlarından edindiğim modellerle daha iyi pekiştirmek için galerimize göz atmanızı tavsiye ederim. Kıyafetlerin oldukça şık ve renkli haline dayanarak  bol renkli bir yaz diliyorum sizlere…

 

Bu yazı canan tarafından 23 Nisan 2014 tarihinde yazılmış.

2014 Gül Kurusu Abiye Modelleri...

Yaz aylarının yaklaşması ile düğün,mezuniyet ve davetlerde hızla başladı. Durum böyle olunca biz bayanla...

Vertigo Nedenleri,Belirtileri,Tedavisi v...

Vertigo adını duyanlarımız çokdur. Bir nebze baş dönmesi olarak da bilinir. Vertigo basit bir dille anla...

En Çok Yapılan Güzellik Hataları...

Güzelleşelim derken bir de daha çok hatalar yapıp cildimizi bozabilir,saçlarımızı kırabilir hatta sağlığ...

Ciltteki Morluklar ve Tedavisi...

Vücuttaki morluklar Neden Kaynaklanır Vücutta sürekli morluk var ise ve geçmiyorsa hemen doktora başvurm...

Paristan Bayan Giyim

İlginç ve güzel bir yazı olmuş. Özellikle bu veya benzeri konularda yazılan yazıların genel içeriğinin “kim ne giymiş” olması göz önüne alınırsa harcanan emek ve yazı kalitesi direkt kendini gösteriyor. Bu güzel yazı için teşekkürler; kolaylıklar…

13 Mayıs 2014 Cevapla
Arama
Burçlar
Kategoriler

Domain