2015 burç yorumları

2015 burç yorumları

Bir yılı daha acısıyla tatlısıyla geride bıraktık. Yep yeni bir yıl,yeni umutlarla karşımızda. Belki geçmişi değiştirmek mümkün değil ama gelecek hala elimizin altında. Peki ya astroloji? 2015 de burçları neler bekliyor ? Ne gibi tavsiyeler var bunları gözden geçirirken yeni yılda her şeyin gönlünüzce olması dileğimizle hepinize mutlu yıllar…

2015 de koç burcunu neler bekliyor

2015 de koç burcunu neler bekliyor

Koç Burcu 2015 Yorumu

Koç burcu 2015: Sağlık Tahmini 2015
Genel olarak, 2015 sağlığınız için iyi olacak. Eğer herhangi bir hastalıktan mustarip değilseniz ciddi bir sorun olma olasılığı düşüktür, ancak, Rahu, altıncı evinizde olması nedeniyle engel oluşturabilir. Başkalarından medikal tedaviyle birlikte şifa almayı unutmamalısınız. Kafanızda fikirlere odaklanmak için Yoga ve meditasyona katılmanız Koç 2015 Astroloji yorumu tarafından önerilir. Bu, coşkunuzun artmasını sağlar. Dinlenmek için sık sık değişik yerlere gitmelisiniz. Araba kullanırken son derece dikkatli olmanız gerekir.
Koç burcu 2015: Aşk Tahmini 2015
2015 Astroloji size karışık aşk ilişkileri getirecektir. 2015’in ilk yarısında aşk ilişkilerinde bazı uçurumlar oluşabilir. Satürn’ün beşinci evde olması nedeniyle, Koç Astroloji 2015 yorumu aşk ilişkilerinde inatçı olmamanızı öneriyor. Yılın ikinci yarısında aşk ve nişan için olumlu olacak. Eski bir tanıdık veya akraba olarak size iyi duygular besleyebilir.

Koç burcu 2015: Finans Tahmini 2015
2015 yılında, gelirde süreklilik sürecinde olacağınız tahmin edilmektedir. Bu yıl yeni bir gelir kaynağı ile ödüllendirileceğinizi söyler. Yeni bir iş ya da girişim için giderlerin olması mümkündür, ancak bu büyük bir kar ile telafi edilecektir. Ancak, Satürn’ün zenginlik evinizde (ikinci ev) ve Ketu’nun da on ikinci evinizde olması nedeniyle banka hesabınız boş olabilir. Bu durum yatırım amaçlı gayrimenkul yatırımlarınız için de söz konusu olacaktır. Genel olarak, bu yıl mali konularda iyi bir yıl olacağını gösterir.

2015 de boğa burcunu neler bekliyor

2015 de boğa burcunu neler bekliyor

Boğa Burcu 2015 Yorumu
Boğa Burcu 2015: Sağlık Falı 2015
2015 yılında Satürn’ün ilk evinizde boy göstermesi nedeniyle sağlık konularında inişler çıkışlar olabilir. Rahu’nun konumu beşinci evde olduğu için mide rahatsızlıkları olabilir. Bu nedenle diyeti kontrol altında tutmak gerekir. Ayrıca, arabayı dikkatli sürdüğünüzden emin olun. Boğa Astroloji 2015 burcu uygun olmayan gezileri de engellemenizi öneriyor. Evde sağlıklı bir ortam sağlamak, bu Rahu etkisini azaltmaya yardımcı olacak, sağlığınız iyi kalacaktır.
Boğa Burcu 2015: Aşk Falı 2015
2015 yılı için Boğa Astroloji 2015 tahmin ettiği gibi aşk ilişkileri olumlu olacak. Ergenler ve gençler arzu etmiş oldukları insanı bulacaklar. Yüksek düzeyde ve sosyeteden birisine ilgi duyacaksınız. Her ne kadar Rahu beşinci evde işaret etse de parlak ve sihirli dünyanın çekiciliğine kapılacaksınız. Sonuç olarak, eşinize yalan söylemeye başlayabilirsiniz. Ancak, bunlara kapılmayı önleyerek ilişkinizi kaybetmeyi önleyebilirsiniz. Sadece bu değil, aynı zamanda aşağılanma ile de yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz. Yedinci evinizde olan Satürn, sevdiğiniz veya partnerinizle inatlaşmamanızı öngörür. Küçük şeylerin sizi rahatsız etmesine izin vermeyin. Partnerinizin sağlığına bakın.
Boğa Burcu 2015: Finans Falı 2015
Boğa Burcu 2015 yorumu, 2015 yılının mali konularda iyi olacağını öngörür. Para biriktireceksiniz. Küçük kardeşiniz veya bir arkadaşınız yarar sağlamanız konusunda yardımcı olduğunu kanıtlayabilir. 2015 yılında bazı beklenmedik paralar kazanabilirsiniz, ancak Boğa Astroloji 2015 yorumu kumar ve piyango gibi yöntemleri tavsiye etmez. Aksi halde bazı kayıplar yaşanabilir, dikkatli olunmalı. Yılın ikinci yarısında yurt içi konularda biraz para harcayabilirsiniz. 2015 Astroloji yorumu bir ev veya araba satın alabileceğinizi gösteriyor. Genel olarak, 2015 olumlu sonuçlar doğuracaktır.

2015 de ikizler burcunu neler bekliyor

2015 de ikizler burcunu neler bekliyor

İkizler Burcu 2015 Yorumu
İkizler Burcu 2015: Sağlık Tahmini 2015
Son birkaç gündür hasta iseniz İkizler burcu 2015, Satürn’ün altıncı evde konumlandırmasıyla sağlığa kavuşulacağını yorumlamaktadır. 2015 yılında eski bir hastalıktan kurtulacaksınız, ancak altıncı evde Satürn’ün konumu nedeniyle tıbbi tedavi ile bazı geleneksel ilaçları birlikte almalısın. İkizler Burcu 2015 dua etmeyi önerir ve olan şeylerde hayır olduğunu söylemektedir. Bunu yaparken sadece mevcut hastalık sona ermeyecek, aynı zamanda yeni herhangi bir hastalığa karşı da koruyacak.
İkizler Burcu 2015: Aşk falı 2015
İkizler burç 2015’e göre bu yıl aşk hayatında karışık sonuçlar bulunmaktadır. 2015’in ilk yarısında, Jüpiter ikinci evinizde kalacak. Sonuç olarak, son derece yakınınız ile bağlı olsun. İkizler burcu 2015 temin eder ki eğer kan bağı yoksa ailede bu ilişkiyi onaylayacaktır. Yılın ikinci yarısında aşk konularının yanı sıra evlilik de söz konusu olacaktır. Bu yıl aynı zamanda nişan ve evlilik için de uygundur.
İkizler Burcu 2015: Finans falı 2015
2015 yılında geliriniz artacaktır. Özellikle, yılın ilk yarısı mali konular için çok olumlu. Beklenmedik bir para alabilirsiniz, ancak dini amaçlı harcamalar olasılıklı olduğu gibi aile üyeleri için para harcaması da olabilir. Ayrıca, gelecek yıl bir arazi satın alma gibi büyük miktarda yatırım şansı olduğunu söylemektedir.

2015 de yengeç burcunu neler bekliyor

2015 de yengeç burcunu neler bekliyor

Yengeç Burcu 2015 Yorumu
Yengeç Burcu 2015: Sağlık Tahmini 2015
Yengeç Burcu 2015 yılı sağlık açısından karışık sonuçlar oluşacaktır. Ciddi bir hastalık olasılığını düşünmeye gerek yok, ancak hava değişimi kaynaklı hastalıklar olabilir. Yengeç burcu 2015 burç yorumu beslenme alışkanlıklarına dikkat edilmesini, karında Satürn’ün beşinci evi etkisiyle rahatsızlık olabileceğini işaret etmektedir. Bunun dışında kulaklarda ve kollarda sorun olabileceği yorumlanmaktadır.
Yengeç Burcu 2015: Aşk Tahmini 2015
Bu yılda aşk ilişkileri olacağını Yengeç Astroloji 2015 yorumlamaktadır. Evliliği düşünenler nişanlanabilir. Evlenmek de olasıdır. Aşkın şiddeti artacaktır. Ancak, Satürn’ün beşinci evde konumlanması nedeniyle bazı sözlü tartışmalar olabilir. Aşk ve özel hayatı etkileyen küçük sorunlara izin vermeyin. Bu yıl bu küçük sorunlar önlenirse aşk ilişkileri açısından hayırlı olacaktır. Yengeç 2015 burç yorumuna göre evli çiftler çocuk sahibi olma zevkini tadacaklar.
Yengeç Burcu 2015: Finans Tahmini 2015
2015 yılı içinde bazı önemli başarıları ve ani karlar söz konusu olabilir. Piyango veya yatırımlar yoluyla kazanç olasılığı vardır. Yengeçler, 2015 yılında da para biriktirme konusunda başarılı olacaklar. İmzalayacağınız bir anlaşma büyük bir kar kazanmanızı sağlayabilir. Arazi veya mülk satın alma imkanı vardır.

2015 de aslan burcunu neler bekliyor

2015 de aslan burcunu neler bekliyor

Aslan Burcu 2015 Yorumu
Aslan Astroloji 2015: Sağlık Tahmini
Aslan 2015 burcuna göre bu yıl sağlık ile ilgili çok uygun değildir. Bu nedenle, Aslan Astroloji 2015 yorumu planlı alışkanlıklar edinilirse ve yaşam tarzı benimsenirse iyi olur der. Bu dönemde maddi sorunlar ve rekabet yüzünden zihinsel strese girmeyi engel olmalısınız. Aslan Astroloji 2015 beslenme alışkanlıklarınızı denetlemenizi önerir. Yıldızlarınıza bakıldığında özetlenecek olursa, rahatsız eden doğal olaylar karşısında kenarda durmalısınız, aksi takdirde sağlığınız etkilenir. Aslan burçları 2015’te, aynı zamanda dikkatli araba kullanın ve gereksiz seyahatlerden kaçının.
Aslan Astroloji 2015: Aşk Falı 2015 Yorumu
Yönetici gezegeniniz Jüpiter beşinci evinizde kalacaktır. Sonuç olarak, aşk ilişkilerine uyumluluk gelecek. Ancak, Aslan Astroloji 2015 yılın ilk yarısında on ikinci evdeki Jüpiter’in transiti nedeniyle, sevdiğinizden uzağa gitmek zorunda kalacağınızı öngörür. Kartlarınızda, uzakta yaşayan birisine aşık olmanızın söz konusu olduğu yer almaktadır. Gençler sosyal web siteleri aracılığıyla birilerine aşık olabilir. Cazibe ve aşk kokusu yılın ikinci bölümünde devam edecek ve aşk ilişkilerinde uğur görülecektir. Aslan burçlar 2015 Astroloji yorumuna göre bu dönem aşk, nişan ve evlilik için mükemmel bir dönemdir.
Aslan Astroloji 2015: Finans Yorumu 2015
Rahu’nun ikinci evde olması ve Satürn’ün dönemi (iki buçuk yıllık dönem) nedeniyle, aslan 2015 burcu 2015 yılında mali konuların çok dikkatle ele alınması gerektiğini söylüyor. Beklenmedik masraflar banka hesabınızı rahatsız edebilir. Şimdi bu durumun farkında olarak; Bu nedenle, para toplamak ve birikim yaparak önceden önlem almak iyi olur. Buna karşılık yılın ikinci yarısında koşullar daha iyi olacaktır, ama bilinçli olmak şartıyla. Masraflar yüzünden para akışı söz konusu olacaktır ve bu nedenle bu durumu kontrol altında tutmak gerekir.

2015 de başak burcunu neler bekliyor

2015 de başak burcunu neler bekliyor

Başak Burcu 2015 Yorumu
Başak burcu 2015: Sağlık Tahmini 2015
Başak burcu 2015 Astroloji yorumu, ilk evinizde Rahu konumlandığını dikkate alarak, sağlık konusunda çok dikkatli olması gerektiğini söylemektedir. Doktorunuzu düzenli olarak ziyaret edin. Aslında sağlıklı kalır iken bazı hastalık veya sağlık sorunu yaşayabilir ve acı hissedebilirsiniz. İlaçlarla birlikte bu süre içinde maneviyata yönelmeyi de Başak burcu 2015 önermektedir. Eğer daha önce 2015’in ilk yarısında hastalıkla karşı karşıya gelmediyseniz, herhangi bir hastalık olmayacaktır. Ancak ikinci yarıda bazı sağlık sorunları Jüpiter’in Rahu ve Ketu ile transit geçişi nedeniyle ortaya çıkabilir. Ölçülü bir günlük rutin ile sorunlarla stres yapmadan başa çıkabilirsiniz.
Başak burcu 2015: Aşk Tahmini 2015
Başak burcu 2015 aşk için güzel bir yıl olacağını öngörmektedir. Satürn beşinci evinizde boy gösterecek ve bu nedenle herhangi bir olumsuz sonuç olmayacaktır. İlişki inatçı tutum ve ego yüzünden etkilenebilir gibi, bu durumu önleme zamanı. Evlilik yaşında olanlar nişanlanabilir. Evli çiftlere için de bir tur görünmektedir ama yedinci evde Ketu’nun konumlanması nedeniyle, eşinizin sağlığı ile ilgili dikkatli olmak gerekir. Herhangi bir tartışmadan da kaçınılmalıdır. Yılın ikinci bölümü için de Başak burçlarının dikkatli olması gerekir.
Başak burcu 2015: Finans Tahmini 2015
Yılın ilk bölümü olumlu olacak. Sonuç olarak, gelir artırabilir. Düzenli bir gelir, birikim yapmaya yardımcı olabilir. Yılın ikinci bölümde birikim yapmak gerekir, çünkü yılın ilk bölümünde eski borçları temizlemek denenmeli. Yurtdışında çalışıyorsanız veya işiniz yurtdışı ile alakalı ise yılın ikinci yarısında bu durum dolayısıyla kazanmanız mümkün olacaktır. Genel olarak 2015 yılı sizin için istikrarlı bir mali yıl olacak.

2015 de terazi burcunu neler bekliyor

2015 de terazi burcunu neler bekliyor

Terazi Burcu 2015 Yorumu
Terazi Burcu 2015: Sağlık Astroloji 2015
Astroloji 2015 burç yorumlarına göre Zodyak’ın her iki tarafında zararlı gezegenler bulunmaktadır. Rahu on ikinci evinizde ve Satürn de ikinci evinizde olacak. Bu nedenle bu yıl sağlık için pek parlak değil. Terazi Burçları sağlıklarını herhangi bir şekilde ihmal etmemelidir. Zihinsel endişeleriniz veya akrabalarınız hakkındaki endişeler yüzünden sorunlar olabilir. Yılın ilk yarısında Jüpiter’in dördüncü evde konumlanması nedeniyle kendinizi rahat hissedeceksiniz, ancak ikinci bölümde bazı endişeler olabilir. Herhangi bir yakınınız ya da sevdiğiniz bir insan zihinsel rahatlığınızı korumada yardımcı olacaktır.
Terazi Burcu 2015: Aşk Astroloji 2015
Terazi Burcu 2015, aşk ilişkilerinin iyi olacağını öngörmektedir. Yılın ilk bölümünde Jüpiter beşinci etkinlikte olan Satürn’le açı yapacak. Bu nedenle, aşk ilişkilerinde kopukluk olmayacak. Ama 2015 Terazi Astroloji yorumuna göre ikinci evinizde Satürn’ ün konumu nedeniyle eşinizle her türlü tartışmayı önlemeniz gerekmektedir. Sevdiklerinize karşı güvensizlik duymanız iyi olmayacaktır. İlişkinizi böyle yaparak yıpratmayın. Yılın ikinci bölümünde arkadaşlarınızın ne kadar kıymetli olduğunu anlayacaksınız. Terazi Astroloji 2015 burcuna göre bu dönemde ilişkiniz daha iyi olacak. Yılın ikinci yarısı evlilik ya da nişan için hayırlı görünüyor.
Terazi Burcu 2015: Finans Astroloji 2015
Paranın temsilcisi olan Jüpiter, ikinci evinizde (servet evi); Bu nedenle, iyi kazanç bekleniyor der Terazi Burcu 2015 yorumu. Mali olaylarda Satürn’ün İkinci evdeki konumu nedeniyle uzun süre devam etmez. Bu süre içinde beklenmedik bir para kazanmanız söz konusu olacaktır, ancak bu risk almak için doğru zaman değil. Terazi Astroloji 2015 burcu gelirde bir artış olacağını, ama yatırım açısından bilinçli olunması gerektiğini söylüyor.

2015 de akrep burcunu neler bekliyor

2015 de akrep burcunu neler bekliyor

Akrep Burcu 2015 Yorumu
Akrep Burcu 2015: Sağlık Tahmini
Satürn’ün birinci evdeki konumu nedeniyle Akrep burç 2015 yorumu sağlığınıza dikkat etmenizi önerir. Eğer eskiden mustarip olduğunuz herhangi bir hastalığınız yoksa sağlığınız normal kalacaktır, ama süregelen bir sağlık sorununuz varsa, yılın ikinci kısmında sağlığınıza özellikle özen gösterin. 2015 Akrep Astroloji yorumuna göre Jüpiter, yılın ilk bölümünde birinci evinizde olacak; Bu nedenle, bu aşamada sorunların daha az şansı vardır. Satürn’ün etkisi nedeniyle herhangi bir sorun varsa, Ayurveda, Yoga ve şifalı otlardan yararlanabilirsiniz.
Akrep Burcu 2015: Aşk falı Tahmini
2015 yılının ilk bölümü aşk ilişkileri için çok olumlu görünüyor. Tüm istekleriniz gerçekleşecek. Jüpiter’in dokuzuncu evde olması nedeniyle aşkınız yoğunlaşacak. Akrep burcu 2015 yorumu, eşiniz ile dışarı çıkma planınız olacağını öngörmektedir. Ayrıca bu zaman nişan yapmak için de uygundur. Evlenmek niyetinde olanlar için evlilik büyük olasılıkla uygun olacağı gibi evli olanlar için de keyifli bir zaman olacaktır. 2015’in ikinci yarısında sıkı iş programınız nedeniyle ilişkinize yeterli zaman ayıramayabilirsiniz. Ketu’nun beşinci evde olması nedeniyle kısa görüşmelerde karmaşıklıkları önlemeyi deneyin.
Akrep Burcu 2015: Finans Tahmini
Akrep burcu 2015 burç yorumu gelecek yıl mali açısından iyi sonuçlar olacağını öngörür. Yılın başlangıcında para bir yere sıkışıp kalmışsa, çaba sarf ettikten sonra size gelebilir. Bu dönemde yapılacak turlar mali durumu artırmaya yol açacaktır. Yılın ikinci yarısında çok çalışmanız sayesinde hatırı sayılır paralar kazanabilirsiniz. Ama sağlığınızı ihmal ederseniz, ilaca para harcamak zorunda kalacaksınız. Ayrıca herhangi bir akrabanın sağlığı ya da borcu nedeniyle harcamalar olacağı öngörülmektedir.

2015 de yay burcunu neler bekliyor

2015 de yay burcunu neler bekliyor

Yay Burcu 2015 Yorumu
Yay Burcu 2015: Sağlık Astroloji 2015
Yay Astroloji 2015 yorumuna göre yılın başlangıcı sağlık açısından pek parlak olamayacak. Bu süre zarfında burçların lordu Jüpiter sekizinci evde olacak. Yay burçları sağlıklarına dikkat etmeli ve dikkatli araba kullanmalılar. Belki de enerjinizin azar azar yavaş yavaşladığını hissedebilirsiniz. Yay Astroloji 2015 yorumlarına göre mide ile ilgili bazı sorunlar olabilir, ancak beslenme alışkanlıklarına dikkat ederek kontrol altında tutulabilir. Yılın ikinci kısmı nispeten daha iyi olacak. İstenmeyen yolculuklar önlenirse iyi olur.
Yay Burcu 2015: Aşk falı 2015
Yılın ilk bölümü aşk ilişkisi için pek uygun değil. Hiçbir konuda ısrarcı olmayın. Tartışmalar ilişkiyi bitirtebilir. Sevdiğiniz insanın prestijini aklınızda bulundurmak önemlidir. Aşk ilişkileri konularında sabırlı olmaya ihtiyaç vardır, ancak yılın ikinci bölümünde olumlu sonuçlar alınacaktır. Aşkınıza yoğunluk gelecektir. Bu süre boyunca evli insanların hayatlarında sevgi artacaktır. Ayrıca, 2015 Astroloji Yay yorumu evlilik çağında olanların evleneceğine ya da nişanlanacağını öngörür.
Yay Burcu 2015: Finans Astroloji 2015
Yılın ilk bölümünde Yay burç 2015 yorumuna göre sekizinci evinizde bulunan mali işler için uygun görünmüyor. Yani gelirde süreklilik olmayacak, ancak finansal kriz sırasında arada geliriniz olacak. Endişelenmenize gerek yok. Yılın ikinci bölümünde Yay burçlarının finansal koşulları gelişecek, ama ikinci evdeki Satürn’ün durumu nedeniyle bu yıl fazla birikim yapamayacaksınız. Bu yıl yatırım yapmadan önce dikkatlice düşünmelisiniz.

2015 de oğlak burcunu neler bekliyor

2015 de oğlak burcunu neler bekliyor

Oğlak Burcu 2015 Yorumu
Oğlak Burcu 2015: Sağlık Yorumu 2015
Oğlak Burcu 2015 yorumuna göre Jüpiter yılın ilk bölümü sırasında yedinci evde olacak; Böylece, size olumlu olacak. Dolayısıyla, bu dönemde sağlığınız iyi olacak. Bazı mevsimsel hastalıklar dışında herhangi bir sağlık sorunu ile karşı karşıya gelinmeyecek. Yılın ikinci yarısında endişeli olmanız muhtemeldir. Bunun arkasındaki neden ise herhangi bir başarısız çaba içinde olunmasıdır. 2015 Astroloji Oğlak size düzgün şeyler yeme alışkanlıkları ve kontrollü olmanızı öneriyor. Bu şekilde herhangi bir strese engel olunacaktır. Son olarak dikkatli araba kullanılmasını önerir Oğlak Burcu 2015 yorumu.
Oğlak Burcu 2015: Aşk Yorumu 2015
Yılın ilk yarısı aşk için olumlu olacak. 2015 yılında bu dönemde zengin ve iyi yerde yerleşik birisiyle yakınlaşabilirsiniz, ancak Satürn’ün beşinci evde yedinci yönünün işaretiyle yeni ilişkileri için sorun yaratabilecek olan eski ilişkilerinizi unutmalısınız. Yılın ikinci yarısına gelindiğinde ilişkilerinizi geliştirmek için çabalamanızı önerir Oğlak Burcu 2015 yorumu. Hoş olmayan bir dil kullanmama iyi olacaktır. Bunun yerine, partnerinizin sağlığına özen gösterebilirsiniz.
Oğlak Burcu 2015: Finans Yorumu 2015
2015 yılında gelir kaynağında artış olacak. İkinci evin yöneticisi olan Satürn on birinci evde kalacak. Buna bağlı olarak karların yolunuza gelmesi mümkün olacaktır. Bazı beklenmedik kazançlar olabilir. 2015 Oğlak burcu yorumu işten elde ettiğiniz kazancı biriktirmenizi önerir, ancak ikinci yarısında sekizinci evde ikamet eden Jüpiter nedeniyle değişimler olasıdır. Sonuç olarak, gelirdeki hafif düşüş sizi etkileyebilir. Yatırımlarda dikkatli olunması önerilir.

2015 de kova burcunu neler bekliyor

2015 de kova burcunu neler bekliyor

Kova Burcu 2015 Yorumu
Kova Burcu 2015: Sağlık Falı 2015
Kova Astroloji 2015, bu yılın sağlık açısından uygun olmayacağını öngörür. Belki de enerjinizin azaldığını hissediyor olabilirsiniz. Mide ile ilgili bazı sorunlar da öngörülmektedir, ancak beslenme alışkanlıklarınızı ölçülü olarak kontrol edilebilirsiniz. Bazı istenmeyen turlar ve iş yükü nedeniyle yorgun hissedebilirsiniz. Ama yılın ikinci yarısı olumlu görünüyor. Sağlık, bu sefer daha iyi olacak.
Kova burcu 2015: Aşk Falı 2015
Kova Astroloji 2015 burçlar göre yılın ilk bölümü aşk ilişkileri için uygun değildir. 2015 burç Kova yorumu aşk ilişkileri konularında dikkatli olmasını öneriyor. Israrcı olmayın, aksi takdirde ilişkinize zarar verirsiniz. Ama eşiniz ile yılın ikinci bölümünde keyifli vakit geçireceksiniz. Bazıları için evlilik ya da nişan söz konusu olacaktır. Genel olarak, güzel bir aşkta yoğunlaşma olasılığı görülür.
Kova burcu 2015: Finans Falı 2015
Bu yıl Kova burcu 2015 mali konular için iyi görünüyor. Çabaları içtenlikle yaparsanız para ile ilgili herhangi bir sorunla karşılaşmazsınız. Ancak ikinci ev Ketu varlığı nedeniyle biriken para, sorunları da beraberinde getirebilir. Her ne kadar sürekli gelir olması herhangi bir sorun oluşturmasa da para tasarrufu için çaba gösterilmesini kova 2015 yorumu önermektedir. Büyük yatırımlar ile ilgili konularda bilinçli olunması gerekir.

2015 de balık burcunu neler bekliyor

2015 de balık burcunu neler bekliyor

Balık Burcu 2015 Yorumu
Balık burcu 2015: Sağlık Yorumu 2015
Balık Astroloji 2015, sağlık açısından yıl boyunca yedinci evde Rahu Ketu yükselen olduğu için dikkat çekmek için sizi uyarır. Jüpiter, yılın ilk bölümünde beşinci evde olacak. Yani Jüpiter boy gösterecektir. Yılın ilk bölümü Balık burçları için olumlu olacaktır. Ama yılın ikinci parçasında sağlığınızı düşünmek zorundasınız. Yani, kendinizi endişelerden arındırın ve araba kullanırken dikkatli olun. Eğer beslenme alışkanlıklarına dikkat ederseniz her şey yolunda olacak.
Balık burcu 2015: Aşk falı 2015
Balık burçları için bu yıl olumlu olacak ve iyi sonuçlar elde edilecektir. Yüce Jüpiter yılın ilk bölümünde beşinci evinizde olacak. Asil ya da zengin bir kişiye aşık olabilirsiniz. Balık Astroloji 2015 evlilik ya da nişan olasılıklarından da bahseder. Eski ilişkiler üzerinde yoğunlaşabilirsiniz, ama Rahu’nun yedinci evinizde konumlanması nedeniyle geleneklerin ötesinde bir ilişki içinde de olabilirsiniz. Eski ilişkilerin yeni ilişkiler nedeniyle engellenmesine dikkat edin. Balık burcu 2015 Astroloji aile içi sorunları aşka getirmemenizi önerir.
Balık burcu 2015: Ekonomi falı 2015
Balık burcu 2015 göre işte iyi kar elde edecek ve aynı zamanda iyi tasarruf yapacaksınız. Gelir kaynakları artacak ve tasarruf yapmak mümkün olacak. Balık Astroloji 2015 burcu yorumuna göre ani bir kar olacak. Tur işinde çalışanların para biriktirmesi için çok iyi bir zaman olacaktır. Eski bir borcunuz varsa, yılın ikinci bölümünde hallolacaktır. Ama gayrimenkul yatırımlarında çok dikkatli olunmasını önerilir.

Bu yazı canan tarafından 31 Aralık 2014 tarihinde yazılmış.

Bel Fıtığı Nedir,Belirtileri ve Tedavisi...

Çağımızın en sık rastalanan hastalıklarından biri olan fıtık hastalıklarına değinmek istiyoruz, bunlarda...

Göz Nezlesi İçin Bitkisel Çözümler...

Özellikle hava değişikliklerinde rastladığımız göz nezlesi, çeşitli mikropların göze bulaşması sonucunda...

Kalp Hastalığı Belirtileri...

Günümüzde oldukça yaygın görülen hastalıklardan birisi de kalp hastalığıdır.Vücudumuza gerekli oksijen v...

Burak çelik Biyografi ve Resimleri...

Ekranlar da büyük bir beğeniyle izlenen ve izlenme rekorları kıran Karagül dizisi ; bir çok ünlü isimin ...

Arama
Burçlar
Kategoriler

Domain