burak çelik biyografi

burak çelik biyografi

Ekranlar da büyük bir beğeniyle izlenen ve izlenme rekorları kıran Karagül dizisi ; bir çok ünlü isimin oyuncular arasında yer alması da dizinin konusu kadar reytingleri etkileyen bir durum olduğumu düşünüyorum. Çünkü oyuncular arasında, oyunculuğa yıllarını veren ve bu işi çok iyi yapanlarla dolu. Bu isimlerden bazılarını saymak gerekirse; Özcan Deniz, Şerif  Sezer,Ece Uslu, Hülya Duyar,Mesut Akusta,Özlem Conker,Ogün Kaptanoğlu ve Yavuz Bingöl yer alıyor.

Bu oyuncuların yanı sıra Ayça Ayşin Turan,İlayda Çelik, Burak Çelik’te oyunculuklarıyla oldukça dikkat çekiyor. Burak Çelik’i sadece bu diziden değil Best Model birincisi Burak Çelik olarak tanımıştık.

Burak Çelik kimdir?

Burak Çekil 1990 yılında İstanbul’da doğmuş ve aslen Ordu’ludur. Daha önce babasıyla otopark işleten Burak Çelik basında ilk kez Best Model Of Turkey seçilerek tanınmıştır. Best Model Of Turkey de derece almış her isim gibi genelde oyunculukla kariyerlerine devam ediyorlar Burak Çelik de öyle oldu. İleri de sanırım onu hep dizilerde görmeye devam edeceğiz..

Burak Çelik şimdi ise Karagül dizisi oyuncuları arasında Serdar karakterini çanlandırıyor ve oldukça da başarılı görülüyor.Şimdi sizlerle bir çok genç kızların hayran olduğu Burak Çelik resimleri ni galerimizde detaylı olarak bulabilirsiniz.

 

Bu yazı canan tarafından 03 Mayıs 2014 tarihinde yazılmış.

Kolesterolü Düşüren ve İyi Gelen Gıdalar...

Ülkemizde kolesterol sorunu oldukça yaygın.Kolesterolü daha önceki konumuzda detaylı olarak paylaşmıştık...

Ayşe Hatun Önal Dünya Listesinde...

Dünyaya bir kez daha ismi duyurmak bu sefer de Ayşe Hatun Önal sayesinde oldu.  Ayşe Hatun Önal, ‘Güm Gü...

Göbek Eriten Ender Saraç Diyeti...

Yazın gelmesiyle başlayan diyet araştırmalarımız son hızla devam ediyor. Bu günlerde genelde bayanların ...

Kalp Çarpıntısı Ritim Bozukluğu...

Hiç kuşkusuz ki vücudumuzda en önemli rganımız kalbimizdir. Bu yüzden kalp hstalıkları,kalp şikayetleri ...

Arama
Burçlar
Kategoriler

Domain