burak çelik biyografi

burak çelik biyografi

Ekranlar da büyük bir beğeniyle izlenen ve izlenme rekorları kıran Karagül dizisi ; bir çok ünlü isimin oyuncular arasında yer alması da dizinin konusu kadar reytingleri etkileyen bir durum olduğumu düşünüyorum. Çünkü oyuncular arasında, oyunculuğa yıllarını veren ve bu işi çok iyi yapanlarla dolu. Bu isimlerden bazılarını saymak gerekirse; Özcan Deniz, Şerif  Sezer,Ece Uslu, Hülya Duyar,Mesut Akusta,Özlem Conker,Ogün Kaptanoğlu ve Yavuz Bingöl yer alıyor.

Bu oyuncuların yanı sıra Ayça Ayşin Turan,İlayda Çelik, Burak Çelik’te oyunculuklarıyla oldukça dikkat çekiyor. Burak Çelik’i sadece bu diziden değil Best Model birincisi Burak Çelik olarak tanımıştık.

Burak Çelik kimdir?

Burak Çekil 1990 yılında İstanbul’da doğmuş ve aslen Ordu’ludur. Daha önce babasıyla otopark işleten Burak Çelik basında ilk kez Best Model Of Turkey seçilerek tanınmıştır. Best Model Of Turkey de derece almış her isim gibi genelde oyunculukla kariyerlerine devam ediyorlar Burak Çelik de öyle oldu. İleri de sanırım onu hep dizilerde görmeye devam edeceğiz..

Burak Çelik şimdi ise Karagül dizisi oyuncuları arasında Serdar karakterini çanlandırıyor ve oldukça da başarılı görülüyor.Şimdi sizlerle bir çok genç kızların hayran olduğu Burak Çelik resimleri ni galerimizde detaylı olarak bulabilirsiniz.

 

Bu yazı canan tarafından 03 Mayıs 2014 tarihinde yazılmış.

Kurban Bayramında Nasıl Beslenmeliyiz?...

Bir Kurban Bayramı daha geldi çattı. Son bir kaç gün kala kurban bayramında dikkat edilmesi gerekenler i...

2015 Tülbent Kenarı Oyaları...

Gerek günlük kullanım gerekse okuma ve mevlütler için ve hepimizin yani tüm bayanların olmazsa olmazıdır...

Erol Büyükburç Hayatını Kaybetti...

Yine bir yıldız daha kaydı ve ünlü sanatçı Erol Büyükburç hayatını kaybetti.Türk pop müziğinin en ünlü i...

Aşure Nasıl Yapılır?...

Hicri takviminin ilk ayı olan Muharrem ayının onuncu günü aşure günü olarak kutlanıyor.Heyecanla bekledi...

Arama
Burçlar
Kategoriler

Domain