aldatıldığımı nasıl anlarım

aldatıldığımı nasıl anlarım

İkili ilişkilerde en kötü durum güvensizliktir maalesef.Güvensizlikten kaynaklanan şüphe. Belki bu şüpheler doğru belkide büyük bir yanılgı olur. Sonuç her ne olursa olsun insanın içini kemirir durur.Hiç bir ilişkide olmaması gereken bir davranış olsa da maalesef son zamanlarda ilişkilerde bir doyumsuzluk ve aldatma olayı çoğalmaya başladı. Gerek evli,gerekse sevgili olunsa da hiçbir aşamada aldatılma olmaması gereken bir davranış. Anlaşamamak doğal ama anlaşmıyorum bu kenarda dursun ben aldatayım vs. gibi düşünceler maalesef her koşulda kabullenemeyecek bir davranış Belkide aldatılıyor ama haberiniz yok hissedemiyorsunuz. Bu ipuçlarına gerek duymamanız dileği ile işte size aldatıldığınıza dair ipuçları , yoksa siz aldatılıyor musunuz?

1. Normalden daha düşünceli davranıyor. Bir şey yaptığı zamanlarda kendini affettirmek için yaptığı gibi ne yapsanız kızmıyor. Aşırı ilgi ve hassasiyet suçluluk duygusunun sonucu olabilir.

2. Size hediyeler alıyor hatta çok fazla hediye alıyor. Bunlar ‘suçluluk hediyeleri olabilir. Size hediye vererek ilgisini göstermesi kendisi daha iyi hissetmesini sağlayabilir.
3. Davranışları içinizde bir sıkıntı yaratıyorsa, birşeylerin ters gittiğini hissetiyorsa dikkat. Gerçekleri görmek için kör olmayı tercih ediyor olabilirsiniz. Onun alışkanlıklarını, rutinin ve isteklerini hiç kimse sizden iyi bilemez. yani bunlarla ilgili değişiklikler şüphelendirici olabilir.

4. Sizinle sürekli olarak tartışıyor. Bu tür sebepler onun evden kolayca çıkıp aşığıyla buluşması için sebep olabilir. Aldatan kimse aklı karışık olduğu, kararsız kaldığı zamanlarda böyle davranır.
5. Tartıştığınızda veya kavga ettiğinizde sözü ayrılığa getiriyor mu? “Eğer ayrılırsak ne yaparsınız?” ya da “Eğer bize birşey olursa seni her zaman bir arkadaş gibi seveceğim” gibi cümleler kurarsa dikkatli olun. Genel olarak ilişkiniz hakkında oldukça negatif düşünceleri olabilir. Sizden ayrılıp hayatını diğer kişiyle geçirmeyi düşünebilir.

6. Daha önce çekici bulduğu, beğendiği şeyleri beğenmiyor, eleştiriyor.

7. Sizinle konuşumuyor. Birlikte yaşıyorsunuz ama iletişiminiz yok. Soğuk ve sizin düşüncelerinizle ilgilenmiyorsa bunu önemseyin.
8. Müzik zevki bir anda değişti. Alışkın olduğu tarzın dışında müzik dinliyorsa aşık olduğu kişinin zevklerine uyum sağlıyor olabilir.

9. Kişisel özgüvenini kaybetti. Suçluluk duygusu nedeniyle güvensizlik oluşur ve dışarı çıkmak istemez, başlarının ne düşündüğünü önemser.
10. Sürekli başka birinden söz ediyor. Bu kişiye karşı asla farklı hisler beslemediğini söylüyorsa da gizli olarak onu çekici bulduğunu gösteriyor olabilir.

11. Son zamanlarda çok aksi ve huysuz hale geldi, siz onunlayken huzursuz davranıyor. Eğer ilişkiniz uzun zamandır devam ediyorsa, aranızdaki sorunları yumuşak bir şekilde çözmeye çalışır. Eğer sorun başka biriyse ve işin için aldatma varsa ayrılık kaçınılmaz olabilir.
12. Sizin zararsız tavsiyelerinizden rahatsız oluyor.

13. Eve, çocuklara ve size olan ilgisi azaldı.

14. Siz etraftayken kapıları kapatmaya başladı. Örneğin banyo kapısını kapatıyor, giyinirken yanınızda çıplak kalmamaya özen gösteriyor. Aldatan eşler kendilerini fiziksel ve ruhsal olarak eşlerinden uzak tutmaya başlayabilir.
15. Size iltifat etmeyi bıraktı.

16. Artık “Seni seviyorum” demiyor.

17. İlişkinizin geleceği konusuyla ilgilenmiyor.

18. Sizin onu aldatmanız mümkün olmadığı halde sizi kendisini aldatmakla suçluyor.
19. Sizinle olmak yerine arkadaşlarıyla vakit geçiriyor.

20. Onun için hoş bir şeyler yaptığınızda suçlu hissediyor. Onu desteklemeniz, onun için iyi birşeyler yapmanız ne yaptığını hatırlamasına, düşünmeye zorluyor
21. Sıcakkanlı, sevecen biri olmayı bıraktı.

22. Sizinle seks yapmak, konuşmak yerine kitap okumayı veta TV izlemeyi tercih ediyor.

23. Seks yapmak yerine sürekli bir arkadaşı, komşu, patron gibi kişilerle ilgili problemlerden söz ediyor.

24. Onunla ilgili dikkatinizi çeken bazı konularda klişe açıklamalar yapıyor, şakaya vurup geçiştiriyor.
25. Çocuklarınıza normalden daha az ilgi gösteriyor. Çocuklarınızda birşeylerin yanlış gittiğini fark edip size söylüyor.

26. Duygusal olarak sizden uzak duruyor ve neden olduğunu sorduğunuzda net şeyler söylemiyor. Kişisel olarak gizlediği şeyler arttıysa ve bunları tartışmama konusunda aşırı derecede korumacı davranıyor.
27. Sekste eskisi istekli ve ilgili değil.

28. Uykusunda bilmediğiniz olayları veya birinin adını sayıklıyor.

29. Sabah uyandığında korkmuş veya kafası karışmış görünüyor. Bu hangi yatak odasında ve kiminle birlikte olduğunu anlama telaşından kaynaklanabilir.
30. Arkadaşlarınız davranışlarına bakarak bir sorun olup olmadığını soruyor. Yakın arkadaşlar ve aile üyeleri sizi dışarıdan gözlemleyen birileri olarak sizinle ilgili genel bie değerlendirme yapabilir.

31. Doğal ve normal sorularınıza birşey araştırıyormuşsunuz gibi algılarak ters cevaplar veriyor.

32. Uyku düzeninde ve şeklinde değişiklikler var mı? Açıklanamayan kabuslar, uykuda konuşmalar, huzursuz veya çok heyecanlı uyumalar aldatılma işaretçisi olabilir.

Bu yazı canan tarafından 21 Mart 2015 tarihinde yazılmış.

Modern Merserize Hırka Modeli ve Yapılış...

Yaz akşamlarının vazgeçilmez detaylarındandır delikli merserize hırkalar . Yaz akşamlarında ya da bahar ...

Ege’de merkez üssü Gökçeada olan ...

Bugün yaklaşık iki saat önce net olarak saat 12:25’de meydana gelen  deprem hepimizi korkuttu.Depr...

Yasemin Yalçın’dan Kötü Haber...

Ünlü oyuncu Yasemin Yalçın, uzun zamandır mücadele ettiği ve tıpta tedavisi bulunmayan Fibrominyenji yan...

Ünlülerin Dövmeleri...

Son zamanların en gözde modalarından biri haline geldi dövme. Bu dövme modası ünlüler arasında da oldukç...

Arama
Burçlar
Kategoriler

Domain