benim adım gültepe dizi resimleri

benim adım gültepe dizi resimleri

Kanal D ‘nin yeni sezon dizilerinden Benim Adım Gültepe iddalı bir şekilde ekranlarda. Özellikle Seyfi karakterinde ki Ekin Koç genç kızların gözdesi oldu.Şimdi bu dizinin konusunu öğrenelim.Sonra da Ekin Koç hakkında biraz bilgi sahibi olalım.Öncelikle benim adım gültepe dizi oyuncuları nı bir görelim :

Ayça Bingöl Gülümser
Mete Horozoğlu Eşref
İlker Kızmaz Halil
Ekin Koç  Seyfi Yaşar
Tolga Sarıtaş Murat
Efe Akercan Gülali
Burak Dakak Fevzi
Evrim Alasya Suna
Selen Öztürk Meziyet
Hakan Karsak Basri Yaşar
Şafak Başkaya Fuat Hoca
Bige Önal Nazlı
İlayda Alişan Nurten
Miray Akay Gülten
Rıza Sönmez Cevat
Numan Çakır Refik
Oktay Daner Dursun Dede
Metehan Erdem Salih
Necmettin Çobanoğlu Ziya Yaşar
Banu Ergin Nezahat Yaşar
İskender Altın Saadettin
Olgun Toker Reşat
Ali Altuğ Rami
Fulya Aksular  Ayten
Mürtüz Yolcu Müdür Osman
Şemsay Çankara Terzi Muazzez
Oktay Gülbay
Ali Rıza Kubilay  Yavuz
Orhan Eşkin Hikmet
Varol Yaşaroğlu Celil

Benim Adım Gültepe Dizi Konusu :

1980’li yıllar. İzmir’in Gültepe Semti. Öyle bir semt ki Gültepe, her sokağı ayrı bir hikaye, ayrı bir yaşam mücadelesi, yürek burkan hayal kırıklıkları, umut arayışları, birbirleriyle çatışan aileler, yasak aşklar ve karşılıksız sevdalarla örülü. İşte tüm bu hikaye ve daha fazlasına, o mahallede yaşayan Seyfi, Gülali, Fevzi ve Murat adındaki dört yakın arkadaşın gözünden tanıklık edilecek. Gülümser bu dört çocuktan Gülali’nin annesidir. Kocası hapishaneye düşen Gülümser, her şeye rağmen ayakları üzerinde durmaya, oğluna sahip çıkmaya çalışmaktadır. Ancak semtin yakışıklı ve bıçkın minibüs şoförü Halil ile yasak ve gizli bir aşk yaşamaktan da kaçamayacaktır. Halil de Gülümser’e aşıktır. Onunla bir hayat kurmak istemektedir. Eşref ise, mahallenin hem korkulan hem de saygı duyulan ağır abisidir.

Mahalle sakinlerinin yaşadıkları dönem, yer ve hayatla mücadelelerini bambaşka bir dille ekrana taşıyacak olan “Benim Adım Gültepe”nin ana kahramanlarından biri de, bizzat Gültepe’nin kendisi.

Benim Adım Gültepe ‘nin Seyfi’si Ekin Koç kimdir?

Ekin Koç 21 Haziran 1992 tarihinde Antalya’nın Alanya ilçesinde dünyaya gelmiştir. Bankacı Annesi Şefika KOÇ, Turizmci Babası Vehbi KOÇ Antalya Manavgat İlçesi yerlisi olan bir ailedir. Ekin 5 yaşına geldiği zaman kardeşi Yetkin dünyaya merhaba demiştir. Yetkin ismini kardeşine Ekin tarafından verilmiştir.

Babasının işi dolayısı ile İlk öğretimini farklı okullarda okuyarak tamamlayan Ekin KOÇ lise eğitimini Antalya’da Aldemir Atilla Konuk Anadolu Lisesinde görmüştür. Liseden sonra ise sıkı bir çalışma döneminin ardından İstanbul Bilgi Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümünü kazanmıştır. Şu anda bu okulda 2. sınıf öğrencisidir. 180 cm boyunda olan Ekin KOÇ sosyal bir kişiliğe sahip olup düzenli olarak Basketbol, Satranç, Tenis, Futbol ve gitar eğitimleri almıştır.

2011 Yılında İstanbul’da Akademi 35 Buçuk Sanat Evinden oyunculuk dersleri aldı.Fox Tv’de yayınlanmakta olan Sana Bir Sır Vereceğim adlı dizide Tilki karakterini canlandırdı.Şimdilerde ise Kanal D dizisinde yayınlanan Benim Adım Gültepe dizisinde Seyfi rolünü canlandırıyor.

Ekin Koç resimleri

Bu yazı canan tarafından 06 Kasım 2014 tarihinde yazılmış.

Tarkan Teknolojiden Uzak Bir Tatile Çıkt...

Şimdilerde yeni albümünün hazırlıklarıyla uğraşan Tarkan, geçtiğimiz haftalarda Tarkan’ın reklam f...

Evde Kolay Diş Beyazlatma Yöntemleri...

Eğer sigara kullanıyorsanız ya da diş fırçalama, diş ipi kullanma, ağız duşu yaptırma gibi alışkanlıklar...

Hande Yener’den Demet Akalın’...

Bir zamanlar yakın arkadaş olan, hatta birlikte reklam filminde bile oynayan Demet Akalın ve Hande Yener...

Doğal Öksürük Şurubu Nasıl Yapılır?...

Kış ayının bu çok sert geçtiği zamanlar da, hastalıklara yakalanma riskimiz de bir o kadar yüksek. Bu za...

Arama
Burçlar
Kategoriler

Domain