beyonce güzellik sırları

beyonce güzellik sırları

Güzelliği ,fiziği ve sesiyle herkesin gönlünde taht kuran ünlü şarkıcı Beyonce’nın güzelliğinin ve formda kalmasının sırrını araştırdık.Bakın Beyonce güzel kalmanın sırrı olarak hangi tavsiyelerde bulunuyor. Beyonce  güzellik sırları nı anlatıyor…

Beyonce, anneliğinden önce, güzelliği ve vücut hatları ile gündemden düşmüyordu. Hem seksiliği hem de farklı yüz hatları ile birçok meslektaşından ayrılıyordu.

Annenizi dinleyin!
“En iyi güzellik tavsiyeleri mi annemden aldım” diyen şarkıcı, annesinin ona her daim “Dış güzellik solar gider, fakat iç güzelliğin sonsuz etkisi vardır” dediğini belirtti. Annesinin bir diğer tavisyesi ise yatmadan önce mutlaka yüzünü yıkması olduğunu söyleyen Beyonce, buna her ne kadar çok uyamasa da denediğini ekledi.

Saçlarınıza bebek gibi bakın!
12 yıldır Beyonce’nin saç uzmanlığını yapan Kim Kimble, “Beyonce’nin saçları için doğal yağlar ve E Vitamini ile birlikte sıcak yağ karışımı yapıyorum ve saç ısıtıcı şapkanın içinde bekletiyorum. Saçlar için daha az zarar veren sülfatsız şampuanlardan kullanıyor”.

Kız gücünü benimseyin!
“Annemin, farklı kadınların gelip muhabbet ve arkadaşlık kurdukları bir kuaförü vardı. Orada saçlarıma nasıl özen göstereceğimi öğrendim ve tabiki kendim ve başkaları ile nasıl ilgilenilmesi gerektiğini de orada öğrendim” diyor.

Doğal olun!
8 yıldır Beyonce’nin makyözlüğünü Jackie Gomez, “Beyonce kendi gibi olmayı seviyor ve doğal olmak onun için çok önemli” diyor.

Altının gücü!
Gözlerinizin baygın durmaması için Beyonce, göz kapağına altın rengi far sürmenin işe yaradığını söylüyor.

Hayat kurtaran güneş gözlüğü!
Çantasında her zaman güneş gözlüğü barındıran Beyonce, bunun makyaj yapmadığı ve kötü göründüğü zaman hayat kurtardığını söylüyor.

Kendiniz yapın!
Konser turları dahil olmak üzere makyajını kendi yapan Beyonce, sadece nasıl bir görünüm elde edeceği konusunda makyözünden destek alıyor.

Güzellik ikonları!
Güzellik ikonlarının Audrey Hepburn ve Marilyn Monroe olduğunu söyleyen ünlü yıldız, aynı zamanda Cher ve Diana Ross gibi risk alanlarıda sevdiğini ekliyor.

Kendinizi tanıyın!
Beyonce’den son bir ipucu ise; “Kendinize yakıştırdığınız görünümü bulun. Bu bence en önemli ipucu. Gördüğümüz herşey bizde de güzel duracak diye bir şey yok. Bunu yapmak güzel olmanın aksine, sizi güzellikten öte bir yana koyuyor” diyor.

Bu yazı canan tarafından 04 Eylül 2014 tarihinde yazılmış.

Ece Erken Boşanıyor...

Ünlüler dünyasında yaz aylarının gelmesiyle ayrılık haberleri başladı. Tatil sonrası bile alınan ayrılık...

Serenay Sarıkaya Güzellik Sırları...

En çok izlenen dizilerden biri olan Med Cezir , bir çok insanı ekran başına toplayıp izlenme rekorları k...

Göz Alerjisi Nedenleri ve Tedavisi...

Özellikle mevsim geçişlerinde bahar aylarında sık olarak karşılaştığımız göz alerjisi nin aslında farklı...

Ebru Şallı’nın Saç Maskesi Tarifi...

Pilates denildiğinde akla gelen ilk isim olan Ebru Şallı, daha güzel saçlara sahip olmanız için maske ta...

Arama
Burçlar
Kategoriler

Domain