güllerin savaşındaki gülfem kim

güllerin savaşındaki gülfem kim

Son günlerde oldukça yeni dizi ekranlara merhaba dedi. Bu yeni dizilerin arasında kimileri yaz sezonu için kalırken kimileri hala gördükleri yoğun ilgiden dolayı uzun bir zaman daha ekranda olacağa benziyor. Bu dizilerden ve oldukça ekranda izleyicilerin oldukça beğenisini toplayan bir dizi de “Güllerin Savaşı” . Dizinin konusu da oldukça ilgi çekerken diğer yandan da güllerin savaşı dizi oyuncuları nın kıyafetleri de çok beğeniliyor. Dizide köşkün asil kızı Gülfem’in kıyafetleri ise hayranlık uyandırıcı. Dizide ‘Gülfem’ rolünü canlandıran Canan Ergüder oyunculuk yeteneği yanı sıra kıyafetleri de oldukça iyi sergiliyor.

Güllerin Savaşı dizi konusu :

Güllerin Savaşı, masum bir çocukluk hayalinin gerçek bir kabusa; önce bir genç kızın, sonra ailesinin ve tüm sevdiklerinin felaketine dönüşmesinin hikayesidir. ‘Gibi’ olmak isterken, ‘O’ olmanın, yitirilen masumiyetin ve insanın kendi benliğinden bir başkasına dönüşmesiyle yaşanan, manevi çöküşün hikayesidir.

İstanbul’un kenar mahallelerinden birinde doğup, mahallenin ‘öteki’ ucunda, babasının bahçıvanlık yaptığı köşkte büyüyen Gülru’nun, 6 yaşından beri tek bir dileği vardır; büyüyünce köşkün güzeller güzeli kızı Gülfem gibi olmak.

Gülru, doğduğu hayat ile içinde olduğu hayat arasında dağlar kadar fark olsa da, iki hayatı da acısıyla tatlısıyla sahiplenmiştir. Onu çok seven ama maddi manevi kompleksleri yüzünden köşk ve okul dünyasını düşman bilen Mert’le ite kaka sürdürdükleri bir çocukluk aşkları vardır.

Gülfem’in yıllar sonra evine dönmesiyle, Gülru’nun çocuksu hayranlığı alevlenir. Gülfem’in ilk kalp kırıklığı olan unutulmaz aşkı Ömer’in, Gülru ile sıradışı bir şekilde tanışmaları ise bundan sonra ne köşkte ne de mahallede hiçbir şeyin aynı olmayacağının habercisidir. Ömer, Gülru’nun önce aklını, sonra kalbini karıştırıp, onu gerçek aşkla tanıştırırken, hayaller ve gerçeklerin altüst olması kaçınılmazdır.

Hayatının zirvesinde olan Gülfem ile hayallerine giden yolun henüz başında olan Gülru’nun aşkla ve savaşla imtihanları, etraflarındaki herkesin kaderini yeniden yazarken, ikisi için de aşkta ve savaşta her şey mübahtır.

Güllerin Savaşı Dizi Oyuncuları :

Damla Sönmez : Gülru Çelik
Barış Kılıç : Ömer Hekimoğlu
Canan Ergüder : Gülfem Sipahi
Yiğit Kirazcı : Mert Gencer
Sercan Badur : Cihan Sipahi
Atilla Şendil : Salih Çelik
Berk Yaygın : Yener Yıldırım
Zeynep Köse : Yonca Çelik
Feyza Civelek : Çiçek Çelik
Turgay Tanülkü : Recep Gencer
Meltem Pamirtan : Mesude
Serap Aksoy : Cahide
Arif Pişkin : Şevket
Münire Apaydın : Mebrube
Uğur Kıral : Taner
Güzin Akın : Naciye
Pınar Afşar : Ayla
Aslı İçözü : Halide

Güllerin Savaşı Gülfem Kimdir ?

Güllerin Savaşı Gülfem – Canan Ergüder
Güllerin Savaşı Gülfem Doğum Yeri: İstanbul
Güllerin Savaşı Gülfem Doğum Tarihi: 15 Temmuz 1977
Güllerin Savaşı Gülfem Boyu: 1,78 cm
Güllerin Savaşı Gülfem :Üsküdar Amerikan Lisesi’nden mezun olduktan sonra Franklin and Marshall College’da sosyoloji ve tiyatro okumuştur. Ardından da Amerika Birleşik Devletleri’ne giderek New York Actors Studio Drama School’da oyunculuk üzerine yüksek lisans yapmıştır. Birçok tiyatro oyununda oynayan Ergüder, Actors Studio’da hayat boyu üyeliği de kazanmış durumdadır.
Güllerin Savaşı Gülfem Meslek : Oyuncu,
Güllerin Savaşı Gülfem ( Canan Ergüder) Oynadığı Roller: Babam İçin – Sinema Filmi – (2011) – Mina Behzat Ç. Seni Kalbime Gömdüm – Sinema Filmi – (2011) – Esra Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi – TV Dizisi – (2010-2012) – Esra Bıçak Sırtı – TV Dizisi – (2009) – Serra Binbir Gece – TV Dizisi – (2007) – Eda
Güllerin Savaşı Gülfem Göz Rengi :Ela

Şimdi de sizlerle Güllerin Savaşı Gülfem’in dizideki kıyafetleri nden bir galeri hazırladık…

Bu yazı canan tarafından 04 Ekim 2014 tarihinde yazılmış.

Yüksek Tansiyon (Hipertansiyon) Belirtil...

Günümüzde en sık görülen rahatsızlıklardan biri de tansiyon hastalığı dır. Bunun çeşitleri olduğu gibi e...

Evlenme Ehliyet Belgesi Nedir?...

Evlenmek artık eskisi kadar kolay değil.Bakanlar Kurulu, evlenmek için ‘evlenme ehliyet belgesi’ alma zo...

Ciltteki Morluklar ve Tedavisi...

Vücuttaki morluklar Neden Kaynaklanır Vücutta sürekli morluk var ise ve geçmiyorsa hemen doktora başvurm...

MS Hastalığı Nedir Belirtileri ve Nasıl ...

Bu güne kadar çoğumuzun adını bile duymadığımız olan bir hastalık olan Ms Hastalığı , Serdar Ortaç’...

Arama
Burçlar
Kategoriler

Domain