mila kunis resimleri

mila kunis resimleri

Ünlü güzellerin o görünüşleri bize hep caz.p gelmiştir. Kim bilir ne şekillerde bu kadar güzel görünüyor diye hep merak ederiz. Üstelik çoğunun tahmin edildiği gibi güzellikleri o kadar pahalıya mal olan uğraşlarla gerçekleştirmiyorlar.Bu kişilerden biri de Ukrayna kökenli aktris Mia Kunis.

 Mila Kunis, Black Swan filmiyle hafızamıza kazınmıştı. Kunis rol yeteneği ile birlikte, imzası haline gelen iri gözleri ve çekici bakışlarıyla da anılıyor. Minyon güzelin akıllardan çıkmayan bakışlarını sen de elde etmek ister miydin? İşte Mila Kunis’in güzellik sırları :

Mila Kunis’in makyajı ve buğulu bakışlarına 3 kolay adımda kavuşabilirsin!

Birinci adım:

Mila’nın kusursuz teni için, bir primerle makyajına başla. Fondöteni 5 nokta halinde cildine uygula ve orta boy bir fırçayla homojen bir şekilde dağıt. Yuvarlak hareketler yapmak , eşit dağılımın temel şartı. Fondöten aşamasını geçtikten sonra tüm yüzüne bir miktar bronz allık uygula. Elmacık kemiklerini daha çıkık göstermek için, yanaklarını içeri doğru çekerek boş kısımlara bronz allığı daha yoğun şekilde sür.

İkinci adım:

Mila Kunis’in buğulu bakışlarına sahip olmak için ilk adım olarak, göz kapaklarına primer uygula.Füme tonları içeren bir far paleti seçerek orta tonu göz kapaklarına sür. Bu tonu hafifçe kaş kemiklerine doğru taşırabilirsin. En koyu tonu göz kapaklarının bitimine, hafif bir kuyruk şekli oluşturacak şekilde sür. En açık tonu ise göz pınarlarının çevresine sürerek, dumanlı bakışlarına aydınlık kat. Alt kirpik diplerine de farın en koyu tonunu uygulayarak buğulu bakışlarını tamamla. Üst kirpik diplerine siyah göz kalemi çek. Son olarak kirpiklerini kıvırıcıyla kıvır ve iki kat siyah maskara uygula.

Üçüncü adım:

Dudaklarına nude renkte bir parlatıcı uygula ve fazlalılığı peçete yardımıyla temizle. Mila’nın buğulu bakışlarıyla dikkatleri üzerine toplayabilirsin.

Bu yazı canan tarafından 23 Kasım 2014 tarihinde yazılmış.

Canan Karatay ile Kalıcı Zayıflama Yönte...

Yaz aylarında en başta akla gelin tatil , tatil denilince de zayıflama çabaları,diyet araştırmaları,her ...

Anne Sütünü Artıran Çay Tarifi...

Yeni annelerin anne sütünün az olması en çok problemleri arasındadır.Emziren annelerin en büyük sorunu s...

Ciltte Kaşıntı...

Bazı sebeplerden dolayı ciltte kaşıntılar olur. Kaşıntının her zaman nedeni aynı sebeplerden olmayabilir...

2014 Trendi Pudra Rengi Abiye Modelleri...

Düğün,nişan kokteyl davetleri yazın gelmesiyle art arda sıralanmaya başladı bile. Bu günlerde  onların y...

Arama
Burçlar
Kategoriler

Domain