mila kunis resimleri

mila kunis resimleri

Ünlü güzellerin o görünüşleri bize hep caz.p gelmiştir. Kim bilir ne şekillerde bu kadar güzel görünüyor diye hep merak ederiz. Üstelik çoğunun tahmin edildiği gibi güzellikleri o kadar pahalıya mal olan uğraşlarla gerçekleştirmiyorlar.Bu kişilerden biri de Ukrayna kökenli aktris Mia Kunis.

 Mila Kunis, Black Swan filmiyle hafızamıza kazınmıştı. Kunis rol yeteneği ile birlikte, imzası haline gelen iri gözleri ve çekici bakışlarıyla da anılıyor. Minyon güzelin akıllardan çıkmayan bakışlarını sen de elde etmek ister miydin? İşte Mila Kunis’in güzellik sırları :

Mila Kunis’in makyajı ve buğulu bakışlarına 3 kolay adımda kavuşabilirsin!

Birinci adım:

Mila’nın kusursuz teni için, bir primerle makyajına başla. Fondöteni 5 nokta halinde cildine uygula ve orta boy bir fırçayla homojen bir şekilde dağıt. Yuvarlak hareketler yapmak , eşit dağılımın temel şartı. Fondöten aşamasını geçtikten sonra tüm yüzüne bir miktar bronz allık uygula. Elmacık kemiklerini daha çıkık göstermek için, yanaklarını içeri doğru çekerek boş kısımlara bronz allığı daha yoğun şekilde sür.

İkinci adım:

Mila Kunis’in buğulu bakışlarına sahip olmak için ilk adım olarak, göz kapaklarına primer uygula.Füme tonları içeren bir far paleti seçerek orta tonu göz kapaklarına sür. Bu tonu hafifçe kaş kemiklerine doğru taşırabilirsin. En koyu tonu göz kapaklarının bitimine, hafif bir kuyruk şekli oluşturacak şekilde sür. En açık tonu ise göz pınarlarının çevresine sürerek, dumanlı bakışlarına aydınlık kat. Alt kirpik diplerine de farın en koyu tonunu uygulayarak buğulu bakışlarını tamamla. Üst kirpik diplerine siyah göz kalemi çek. Son olarak kirpiklerini kıvırıcıyla kıvır ve iki kat siyah maskara uygula.

Üçüncü adım:

Dudaklarına nude renkte bir parlatıcı uygula ve fazlalılığı peçete yardımıyla temizle. Mila’nın buğulu bakışlarıyla dikkatleri üzerine toplayabilirsin.

Bu yazı canan tarafından 23 Kasım 2014 tarihinde yazılmış.

Burun Tıkanıklığı Nasıl Açılır?...

Bazen grip bazen de farklı sebeplerden ötürü burun tıkanıklığı yaşıyoruz maalesef.Burun tıkanıklığı haya...

Evde Manikür ve French Manikür Yapılışı...

Bir önceki konumuzda tırnak nasıl törpülenmeli detaylı olarak anlatmıştık. Peki tırnaklarımız maniküre n...

Akciğer Kanseri,Belirtileri ve Tedavisi...

Akciğer vücudumuzun oksijen gereksinimini sağlayan organımızdır. Her organ gibi akciğerimiz de birçok hü...

2015 İlkbahar Yaz Çanta Trendleri...

Kıyafetlerimizin önemli tamamlayıcılarından biri olan çantalar, her sezon olduğu gibi bu sezonda oldukça...

Arama
Burçlar
Kategoriler

Domain