murat boz eliz sakuçoğlu resim

murat boz eliz sakuçoğlu resim

Murat Boz ‘un Gülşen ile olan düeti günler önce duyurulmuş ve merakla bekleniyordu. Şarkı digital ortamlarda yayınlanmaya başladığı gün, şarkı kadar klip de oldukça fazla konuşuldu. Gülşen ile birlikte söyledikleri düet şarkısı “İltimas” ın klibinde de ikisinin oldukça cesur pozlar verilmesi tüm sosyal medyayı salladı. Bunlara Murat Boz hayranları yanı sıra bir çok sanatçı,hayranları,hatta magazin habercileri bile oldukça üstünde durdu.Sosyal medya da yorumlar Murat Boz’un her yaptığı olay olduğu gibi bu da olay oldu.

Belkide klipten sonra şarkıdan çok klip görüntüleri konuşuldu. Bu konuda sosyal medyada da oldukça fazla yorum yapılırken, Murat Boz hayranlarının bile kıskandığı bu görüntüler neticesinde gözler Murat Boz’un sevgilisi Eliz Sakuçoğlu’na çevrildi.

Bir kaç gün sonra bu cesur pozlar magazin gazetecileri tarafından Eliz Sakuçoğlu’na soruldu.Murta Boz’un sevgilisi Eliz Sakuçoğlu kıskançlığın aksine bunun çok sorulduğunu ve bunlara gülüp geçtiğini hatta ne kıskanacağım diye bir cevapla herkesi şaşırttı. Bunun sadece bir iş olduğunu ve işle aşkın karıştırılmaması gerektiğini ‘iş başka aşk başka’ sözleriyle ifade etti. Hata Murat Boz’un da onu kıskanmadığını da belirtti. Bunu söylemesiyle hem aşklarının birbirilerine güvenecek kadar sağlam olduğunu hem de iş ile aşkın karıştırılmadığını örnek bir aşkla belirtilerek örnek olmuş oldu.

murat boz

murat boz

Bu yazı canan tarafından 12 Mayıs 2014 tarihinde yazılmış.

Akciğer Kanseri,Belirtileri ve Tedavisi...

Akciğer vücudumuzun oksijen gereksinimini sağlayan organımızdır. Her organ gibi akciğerimiz de birçok hü...

Yaz İçin Cilt Bakım Maskeleri ve Önerile...

Cilt bakımı , yaz aylarında daha da önemli ve dikkat edilmesi gerek bir unsurdur. Yazın nemi ve güneş ış...

Evde Peeling Nasıl Yapılır?...

Pahalı kozmetik ürünleri ya da kimyasal ürünler kullanmadan da bakımlı bir cilt için cilt bakımı için ev...

Dolgun ve Hacimli At Kuyruğu Yapıışı...

Yaz aylarının en vazgeçilmez saç modelleri nden biri de at kuyruğudur. Hem spor hem şık hem sıcaktan kor...

Arama
Burçlar
Kategoriler

Domain