orhan şimşek babasını öldürdü

orhan şimşek babasını öldürdü

Bir çok  televizyon kanallarındaki dizilerde rol alan ve son olarak küçük gelin dizisinde rol alan ve geçen Ocak ayında ortadan kaybolması ile Yalova‘da bulunmasınyla gündeme gelen ve ardından psikolojik tedavi görmeye başlayan oyuncu Orhan Şimşek, geçen perşembe günü babası Ali Şimşek ile Menzil olarak bilinen Durak Köyü’ndeki Nakşibendi tarikatının şeyhini ziyaret etmek üzere özel otomobille yola çıktı.
İstanbul’dan babası Ali Şimşek ile birlikte Menzil köyüne giden ünlü oyuncu Orhan Şimşek olayı nasıl gerçekleştirdiğini anlattı.

Orhan Şimşek babasını nasıl öldürdü

Babası ile yıllardan beri anlaşamadığını ve babasının kendisini her zaman hor gördüğünü dile getiren Orhan Şimşek’in, babasının ağabeyine daha iyi bir baba olduğunu, ağabeyiyle kendi arasını bozduğunu öne sürdü.Orhan Şimşek, doktorun kendisine ‘esrar piskozu’ teşhisi koyduğunu ve babasının üzerinde sürekli hüküm sürmek istediğini kaydederek, “Bundan iki yıl önce babamların İstanbul’daki evinde kalmakta iken kendisine dayanamayıp bıçak çektimKendini pencereden aşağı attı. Babam bana karışmaya üstüme 29 yaşıma kadar hüküm sürmeye devam etti. Abimi dolduruşa getirip üsteme saldıBeni polise şikayet etti ve bugünkü mevcut olan bipolar bozukluk hastalığımı elde etmiş oldum. Özel hayatıma karışmaya devam ediyordu. Artık bu benim için dayanılmaz bir hal aldı” dedi.”TANINMIŞ KİŞİLİĞİM SAYESİNDE ZEDELENİYORDU” Babasının kendisini aşağıladığını ve mart ayında hastanede yattığını ifade eden Şimşek, “Tanınmış kişiliğim her geçen gün sayesinde zedelenmekte idi.Yine babadır dedim sesimi çıkarmadım ve hastaneye yattım. 25 gün Kocaeli Üniversite Hastanesi Umuttepe’de yattım. 27 Mart 2015 günü taburcu oldum
Babam kendisini etrafa iyi gösterip beni kötü göstermeye devam ediyordu. Babam dindar değildir. Dini kullanan adam, iyi gözükmeye çalışıyor ve kendisini bu şekilde lanse ediyordu. Bende yine iyi bakarak dindarlığı öğrensin diye Adıyaman’a götürmeye karar verdim.Babama doğru bir ibadet biçimi göstermek için böyle bir teklifte bulundum. O da bunu memnuniyetle kabul etti ve etrafa Adıyaman’a gideceğini yaydı” diye konuştu.Menzil köyüne giderken yolda ihtiyaç için durduklarını ve kendisine birisinin “babanı öldür, bize öyle gel” diye seslendiğini ifadesinde söyleyen Şimşek, “İhtiyaç için arabayı yol kenarına çektim. İhtiyaç için tarlaya indim.
Tarlada ilerlerken birisi bana ‘Babanı öldür, bize öyle gel’ dedi. Bende bu sese uyup aracın bagajını açtım ve bagajdaki poşet içerisindeki bıçağı alıp cebime koydum.
Ardından yeşilliğin içine doğru ‘ekin tarlası’ gittim. Üzerimdeki elbiseleri çıkartıp bıçağı elimde gizledim. Üşüdüğümü söyledim ve babamdan battaniye istedim.Babam battaniyeyi üzerime verdikten sonra arkasına döndüğü esnada bende bunu fırsat bilerek bıçağı boynuna vurmak üzere yönlendim. Ellerimi tutarak ‘yapma oğlum, tamam özür dilerim’ deyip benimle boğuşmaya başladı.
Ben bu sırada vazgeçecektim ki babamın benim parmağımı ısırması beni iyice çileden çıkartı ve onu devirdim, babam benimle beraber kendisi sırt üstü vaziyette yere düştü.Tekrar vazgeçecektim ki bana küfretti. Küfür beni iyice çileden çıkarttı ve bıçak darbesini sayısız bir şekilde vücudunun neresini geldiğini umursamadan sayısız bir şekilde saplamaya başladım. Babam kendini bıçakladığım için yerde iken yüz üstü döndü.

Sonra ben bıçaklamaya devam ettim, bu sefer sırtından bıçaklıyordum, defalarca sapladım. Babam ‘baba baba’ diye bağırınca acı çektiğini anlayıp babasından gördüğü davranış şekli ile bana yaptığını düşünüp ve babama iyilik olsun, can çekişmeye daha fazla devam etmesin diye nefes borusunu kestim” şeklinde konuştu.

Orhan Şimşek, babasını öldürdükten sonra toprakla teyemmüm yaptığını, daha sonra bir nehirde suya girerek abdest aldığını ve Menzil’e yakın yerdeki karakola teslim olduğunu ifade etti. Sabah jandarma görevlileriyle birlikte babasının cesedinin bulunduğu yere giden Orhan Şimşek, babasının cansız bedenini jandarma görevlilerine gösterdi.

Orhan Şimşek idamını istedi

Savcılıkta ifade veren Orhan Şimşek, savcılıktan iki talebi olduğunu dile getirerek, kendisinin idamla yargılanmak istediğini ya da tek kişilik hücrede tek başına yatarak tedavi görmek istediğini ve kendi doktorunun tedavisine devam etmek istediğini söyledi. Savcılıktaki ifadesinin ardından tutuklanarak Adıyaman E Tipi Kapalı Cezaevine gönderilen Orhan Şimşek’in öldürdüğü babasının cenazesi ailesi tarafından gece geç saatte alınarak İstanbul’a götürüldü.

Orhan Şimşek tek kişilik hücrede

Sorgusunun ardından çıkarıldığı nöbetçi mahkemece tutuklanan Orhan Şimşek, Adıyaman E Tipi Kapalı Cezaevi’ne götürüldü. Cinayet şüphelisi Orhan Şimşek, cezaevindeki ilk gününü tek kişilik koğuşta geçirdi.

SAVCILIKTA İKİ İSTEKTE BULUNDU

Öte yandan Orhan Şimşek, savcılıkta idamla yargılanmak istediğini ya da tek kişilik hücrede tek başına tedavi görmek istediğini dile getirdi.

Bu yazı canan tarafından 06 Nisan 2015 tarihinde yazılmış.

Nako Örgü Şal Modelleri...

Aksesuar bayanların olmazsa olmazlarındandır. Aksesuar doğru renk ve model uyumunda kullanırsa bu da biz...

Derya Baykal’dan Tığ İşi Dikişsiz ...

Örgü yü ve el işleri ni seven bayanların vazgeçilmezi Derya Baykal ve bu yönlerde Derya Baykal’ın ...

Aşırı Sıcaklarla Baş Etme Yolları...

Yazı beklerken bu yıl gelen yaz beraberinde aşırı sıcakları da getirdi.Peki bu aşırı sıcaklarda neler ya...

Göz Farı Sürme Teknikleri...

Makyajı en çok gösterenlerden biri de göz farı seçimidir.Makyajın olmazsa olmazlarından göz farını doğru...

Arama
Burçlar
Kategoriler

Domain