serenay sarıkaya resim

serenay sarıkaya resim

En çok izlenen dizilerden biri olan Med Cezir , bir çok insanı ekran başına toplayıp izlenme rekorları kırıyor.  Başrollerini Çağatay Ulusoy ve Serenay Sarıkaya’nın  da etkisi çok tabii ki.  Serenay Sarıkaya her zaman güzelliği ile hepimizin hayran olduğu bir oyuncu oldu. Özellikle Med Cezir dizisindeki Mira rolüyle de dikkatleri üzerine çekti. Saçlarının, doğal makyajının ve cildinin güzelliğiyle de oldukça beğeni kazandı.

Serenay Sarıkaya Güzellik Sırları

Serenay Sarıkaya günlük hayatında neredeyse hiç makyaj yapmıyor. Doğal makyajdan hoşlandığını sıklıkla dile getiren genç yıldız sadece davetlere giderken iddialı makyaj yaptığını belirtiyor. Ayrıca geceleri makyajını temizlemeden asla yatağa girmiyor.

Serenay Sarıkaya makyajı ndan sonra, Yoğun bir hayatı olduğunu sıklıkla dile getirip setten fırsat buldukça cilt bakımı yaptırıyor ve nemlendirici kullanmadığı bir günü bile hatırlamadığını söylüyor.

Saçlarıyla da büyük beğeni toplayan Serenay Sarıkaya’ nın saçlarının sırrı ise haftada bir kez uyguladığı yumurta, zeytinyağı ve badem yağı karışımı…  Serenay Sarıkaya saç maskesi  ile saçlarının yıpranmasını önleyen sanatçı, saçlarının sağlıkla ışıldamasını buna bağlı olduğu dile getiriyor.

Medcezir’ de canlandırdığı rol için altı kilo verdiğini ve bunu sıcak yoga ile başardığını belirten ünlü oyuncu hızlı ve sağlıklı kilo kaybettiğini ve tüm toksinlerinden kurtulduğunu vurguluyor. Sıcak yoga ile 40 derece ısıtılan bir odada 26 seri yoga hareketi yapan Serenay Sarıkaya diyeti ile , fiziğini buna borçlu olduğunu söylüyor. Yoga yapamadığı zamanlar yürüyüş yapıyor ve beslenmesine çok dikkat ediyor.

 

Bu yazı canan tarafından 17 Haziran 2014 tarihinde yazılmış.

İmparator’dan Kötü Haber...

İmparatordan gelen haber hayranlarını üzdü.Kafasına isabet eden kurşun nedeniyle uzun süredir tedavi gör...

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediye Seç...

Sevgililer günü nün yaklaşması ile çiftleri sevgilime ne hediye alacam soruları sarmaya başladı. Kimimiz...

Kral Türkiye Müzik Ödülleri...

Kral Türkiye Müzik Ödülleri sahiplerini buldu ve kazananlar belli oldu.Sanatçı yağmuru gibi yaşanan o öz...

Bel Fıtığı Nedir,Belirtileri ve Tedavisi...

Çağımızın en sık rastalanan hastalıklarından biri olan fıtık hastalıklarına değinmek istiyoruz, bunlarda...

Arama
Burçlar
Kategoriler

Domain